המחלקה למדעי הבריאות
המחלקה למדעי ההתנהגות
המחלקה ללימודי חוץ
מכון "נעמן - התמודדות"
למידע נוסף ו/או לתיאום פגישת ייעוץ:
שם:
טלפון:
דוא"ל:
תוכן הפנייה:
מאמרים
האם חשבת פעם כיצד יראה עתידך?
קורס גישור: לעזור לאנשים למצוא את עמק השווה
סייעות - לנהל את מרפאת השיניים ביד רמה

 כשהגעתם לטיפול השיניים האחרון, כנראה הייתם לחוצים מדי מכדי לשים לב שמלבד רופא השיניים, אסיסטנט או אסיסטנטית חביבים עזרו לרופא השנים בכל. תפקידן של הסייעות במרפאת השיניים הוא בלתי מבוטל, ולעתים נוהגים לשכוח אותו מעט. נשפוך מעט אור על תפקידן של הסייעות, ומה נדרש בכדי להיות סייעת. אז מה הן באמת עושות במרפאת השיניים?

סקירה מנקודת מבט אופטומטרית - TEMPORAL ARTERITIS
לימודי רפואת שיניים

לימודי רפואת שיניים הפכו בשנים האחרונות מתבקשים ופופולריים, הן בשל הרווח הפוטנציאלי הגלום בתחום והן בשל ההתעניינות הרבה בתחום  בין ההתמחויות שקיימות בתחום רפואת השיניים : השתלות, כירורגי, כתרים, יישור שיניים הכולל מבנים ועוד...

טיפול בעזרת בעלי חיים
איך לבחור את מסלול הלימודים המתאים לי

לא יודעים באיזה מקצוע לימודים לבחור? לפניכם מדריך חיוני שיסייע לכם בצעדיכם הראשונים לקראת הבחירה הכ"כ החשובה!

 

האם משתלם ללמוד רפואת שיניים?

סטודנטים לרפואה מתלבטים לעיתים קרובות לגבי תחום ההתמחות המשתלם ביותר עבורם. השקעה של שנים רבות בלימודים, הכשרה וצבירת ניסיון מעשי אמורים לבוא לידי ביטוי בסופו של דבר בשכר גבוהה. מהבחינה הזו יש ללימודי רפואת שיניים יתרון משמעותי.

הכל אודות קורס מזכירה רפואית

 אם תחום הרפואה תמיד עניין אתכם, אך לא זכיתם ללמוד את הנושא, קורס מזכירה רפואית יכול להיות הדרך הקלה לפתח קריירה מקצועית מספקת ומתגמלת במגוון מוסדות רפואיים. בעידן הנוכחי, בו הרפואה בישראל מתייעלת, והקליניקות ומכוני המחקר זקוקים ליד מכוונת ולאדם שירכז את הפעילות האדמיניסטרטיבית, כמו גם יחזק את הקשר עם לקוחות המקום – תוכלו למצוא עצמכם בחוד החנית של התחום הפרא-רפואי המבוקש בארץ.

הקורסים הנחשקים ביותר בקרב נשים

אפשרויות התעסוקה לנשים בימינו הן רבות ומגוונות. על מנת למצוא מקום עבודה איכותי, עם www.hbsc.co.il/ פרנסה טובה ומשתלמת חשוב מאוד לבחור בקורס מקצועי מתאים, כזה שנותן הכנה מתאימה למקצוע הנבחר

התגברות על חרדה לפני ניתוח אף

אם אתם עומדים לפני ניתוח אף ובעלי נטייה לחרדה, בהמשך מאמר זה נפרוט בפניכם את הדגשים אליהם חשוב להיות מודעים, קריאה מהנה.

חיפוש עובדים בתחום רפואת השיניים


תחום חיפוש העובדים כולל גם עובדי רפואת שיניים. אין צורך להרחיב את היריעה אודות סטודנטים לרפואת שיניים, שהחליטו להיכנס לתחום, פחות בעבור הרפואה ויותר בעבור הכסף. יש סטודנטים לרפואה המתבדחים באומרם שסטודנטים לרפואת שיניים הם "עורכי הדין" של עולם הרפואה.

כיצד עיסוי מקצועי עוזר לנו להתמודד עם כאב

כאב הוא משהו שמלווה אותנו לכל אורך חיינו. לא תמיד אנחנו יודעים ממה הוא נגרם, אבל תמיד שאנו "זוכים" לביקור שלו, אנחנו סובלים וחשים תחושות לא נעימות. יחד עם זאת, עם הזמן הרפואה התפתחה והשתכללה כך שאת הכאב אנחנו בדרך כלל יכולים לצמצם למינימום ההכרחי.

כל הפרטים אודות קורס סייעות מאומנות

 יש שני שלבים בחיים שבהם אנו זקוקים לעזרה וטיפול של אדם נוסף. השלב הראשון הוא כאשר נולדים. התינוק אינו יכול לבצע את הפעולות הבסיסיות ויש כאלה עד לגיל הנעורים עדיין זקוקים לעזרה של אדם מבוגר. השלב השני הוא דווקא בשנים האחרונות לחיינו. קשישים רבים מתקשים לבצע פעולות בסיסיות, וזקוקים לעזרה של אדם המוכשר לטפל בהם. סייעת לטיפול במבוגרים יכולה לסייע הן בפעולות בסיסיות כמו האכלה, ניהול יומיומי של סדר היום, מתן תרופות ואפילו להיות יד תומכת כשקשה.

כל מה שצריך לדעת אודות תהליך הגישור

 רבים מאיתנו כבר שמעו בעבר לפחות פעם אחת את המילה "גישור", אך מה אנחנו באמת יודעים על העניין הזה? רגע לפני שאתם נרשמים לקורס של לימודי גישור כדאי שתבינו במה דברים אמורים שכן כך יהיה לכם קל יותר לבחור האם התחום באמת מתאים לכם או לא

לימודי איבחון ב-ADHD


ADHD היא הפרעת קשב וריכוז הבאה לידי ביטוי בהיפראקטיביות. היא נקראת גם הפרעת קשב ותסמיני הליבה שלה כוללים קשיים בקשב וריכוז, פעלתנות יתר ונטייה להפעלת מערכת שיקולים אימפולסיבית

לימודי פסיכולוגיה עם דגש על היפנוזה


אין ספק שאחד מתחומי הלימוד המרתקים ביותר הוא פסיכולוגיה. מדובר בתחום שכמעט ואין לו סוף, תחום שתמיד מתפתח ובעיקר כזה שגורם גם למי שמלמד אותו וגם למי שלומד אותו, תמיד לחשוב אחרת על כל סיטואציה בה הוא נתקל ובכלל, מפתח לו את המחשבה בכל יום בו הוא עוסק בתחום.

לימודי שינניות – תנאי קבלה

 מעוניינת להיות שיננית? בחירה נבונה מאד. מדובר בתחום מבוקש בארץ, הפותח בפניך מגוון של אפשרויות תעסוקה במרפאות שיניים פרטיות, וכן במרפאות שיניים של קופות החולים השונות. השיננית מסייעת לרופא השיניים בביצוע פרוצדורות שונות, ולעיתים מבצעת בעצמה כמה מהן.תחום זה תמיד יישאר מבוקש, משום שלא ניתן לבצע טיפול שיניים לבד בבית, גם לא בעידן האינטרנט, וכמו שקליניקות רפואת השיניים עומדות להישאר זמן רב, כך גם השינניות יוכלו ליהנות, אם יחפצו בכך, ממקום עבודה מובטח לכל החיים.

ללמוד מקצוע לחיים


אחת ההתלבטויות הכי גדולות שחווה כמעט כל מי שמסיים את שירותו הצבאי או השירות הלאומי, הוא מה לעשות הלאה. נכון, תמיד יש את השנה, שנתיים או שלוש אותן מנצלים לעבוד בעבודה המועדפת, להרוויח קצת כסף ולבזבז את כולו בטיול הגדול לחו"ל, אך מה הדבר הבא?

 

מה ההבדלים העיקריים בין טיפול פסיכיאטרי לפסיכולוגי

כאשר נרצה להיות מטופלים אצל פסיכיאטר או פסיכולוג, חשוב שקודם כל נבין את ההבדל המהותי בין שני בעלי המקצוע. ההבדלים הם בעיקר בסמכותו של בעל המקצוע ובהתמקדות הטיפול שלו.

מה זה NLP? האם זה דומה להיפנוזה עצמית?

השוני העיקרי בין השיטות הוא עצם היותה של ההיפנוזה מבוססת על ריכוז בדבר מסוים, יחיד. לעומת זאת השיטה השנייה מתבססת בכלל על שינוי תבניות שנוצרו בתת המודע של האדם. שני השיטות בעלות הצלחה רבה מאוחריהן, כך ששווה לשקול כל אחת מהן באותו כובד ראש.

מהם הנושאים הנלמדים בקורס קוסמטיקה

למרות שאחד הדברים המועדפים לאחר השירות הצבאי הוא עשיית תואר ראשון, ישנם אנשים לא מעטים שמוותרים על הביקור באוניברסיטה ומחליטים ללכת ולפתוח בקריירה כלשהי באופן מיידי. יחד עם זאת, עוד בטרם הם מתחילים לעבוד וללכת בכיוון הקריירה בה הם בחרו, הם מחליטים בכל זאת להתיישב על ספסל הלימודים, גם אם לזמן קצר יותר מאשר הם היו יושבים באוניברסיטה, וללמוד לימודי תעודה.

מידע על הטבות ללימודים לחיילים משוחררים

שירות צבאי מביא עימו שפע של זכויות הכוללות הטבות מכיוונים שונים על מנת לתת קרש קפיצה ראוי לאזרחות.
הטבות ללימודים לחיילים משוחררים מאפשרות בנוסף לפקדון במוסדות לימודים מגוונים הזדמנות לרכוש מקצוע במחיר אטרקטיבי מאוד.

מידע על קורס הנהלת חשבונות

קורס הנהלת חשבונות קיים בשעות גמישות המאפשרות שילוב של לימודים נוספים או עבודה.
ישנם המשלבים לימודי הנהלת חשבונות עם קורס חשבי שכר וכמובן קיימת האפשרות להמשיך ללימודי תואר בייעוץ מס או חשבונאי מדופלם.

מסלולי לימודים מומלצים

רוב אזרחי ישראל הולכים באותו המסלול. כל אחד מתחיל את חייו בגן ובבית הספר של עיר מגוריו, משם כל אחד ממשיך ליחידה אליה הוא מתגייס בצבא או מקבל את השיבוץ בשירות הלאומי, כשמיד לאחר מכן הוא נוסע ליעדים שונים על גבי הגלובוס דוגמת הודו, אוסטרליה ודרום אמריקה במסגרת הטיול הגדול של אחרי הצבא.

מתי נעזרים במגשר?

גישור הוא הליך המהווה פתרון ואלטרנטיבה חלופית ליישוב סכסוכים ומחלוקות מחוץ לכותלי בית המשפט המתבצעת בנוכחות גורם שלישי (מגשר), אשר בדרך של הידברות ושיח הוא מסייע לצדדים המעורבים ולהגיע להסכם משותף תוך מציאת פתרון אשר עונה על האינטרס/ים של כל אחד מן הצדדים המעורבים בסכסוך.

קורס גישור - הדרך להפוך למגשרים מקצועיים

אנשים שונים זה מזה במגוון רחב של תחומים. בדמיון פיזי, תחומי עניין, דעות פוליטיות והשקפות עולם. לעתים דעות נפרדות, או השקפת חיים אישית של שני אנשים יוצרת חיכוך ביניהם שעשוי להגיע לבית המשפט. אך לפני שמתחילים להתכתש ולהוציא הון על טיפול משפטי, ניתן לפתור חלק מחילוקי הדעות באמצעות אדם שלישי, אובייקטיבי, הרגיש לצרכים האישיים ולהשקפות של כל אחד מהצדדים בסכסוך ולגשר על הפערים על מנת להגיע להסכמה. אותו אדם מכונה: "מגשר".

קורס גישור – כל הפרטים שחשוב לדעת

 אם מעניין אתכם לעזור לאנשים, או ליתר דיוק לזוגות נשואים או כאלה שהם לקראת גירושין, קורס גישור במסגרת לימודי גישור הם המסגרת הנכונה עבורכם. קורס זה מיועד לכל אלה שסיימו בהצלחה את קורס הגישור הבסיסי והוא מספק את כל הכלים הנדרשים המסייעים בפיתוח מיומנויות הגישור בכל הקשור לגירושין ומשפחה. היכנסו להמשך קריאה

קורס תנועה לגיל הרך

תנועה היא אחד ההיבטים החשובים ביותר בהתפתחות תינוקות, פעוטות וילדים. התנועה מעודדת סקרנות ויש לה משמעות פיזיולוגית בטווח הקצר והארוך. באמצעות תנועה ממוקדת העולה בקנה אחד עם צרכי הילד, ניתן להגיע לתוצאות מרשימות ולשפר את איכות החיים. הנחות היסוד הללו הן חלק בלתי נפרד מקורס תנועה לגיל הרך המיועד כיום עבור שורה ארוכה של קהלים.

קורסים להכשרה מקצועית

קורסים להכשרה מקצועית הם קורסים ממוקדים אשר מטרתם היא להכשיר את המשתתפים לעבוד במקצוע מסויים. אנו יכולים לראות כי ישנם קורסים רבים המוצעים בשוק כאשר הפופולריים בניהם הם קורס מטפלות לגיל הרך וקורס סייעות לרופאי שיניים

קורסים מקצועיים בתחום הרפואי

מקצועות אשר נושקים לתחום הרפואים הם מקצועות אשר יוצרים עניין רב. אנשים רבים מעוניינים ללמוד אותם, והם נחשבים כמקצועות נוחים וטובים. כאלה המספקים תנאים מצוינים אשר יבטיחו הנאה ושמחה במהלך העבודה. לפיכך, ברור מאליו מדוע רבים חושקים בלימודי מקצוע בתחום הרפואה.

שאלות ותשובות על לימודי אימון אישי

ההחלטה שלכם להפוך להיות מאמנים אישיים זו החלטה חשובה ויכול להיות שהיא מתאימה לכם, אך לפני הכול, עליכם ללמוד את התחום הזה לעומק. לא תוכלו להחליט להפוך להיות מאמנים אישיים לפני שאתם לומדים את הנושא, ואם יש לכם שאלות לגבי הלימודים, הגעתם למקום הנכון.

תהליך גישור- יתרונות וחסרונות

  אין צורך במחקרים הרבים ובסטטיסטיקות שבחנו לאורך השנים אלפי זוגות בתהליך גירושין כדי לקבוע כי הדרך הטובה ביותר ליישוב סכסוכים היא באמצעות שיח, פתיחות ורצון של שני הצדדים לסיים את מערכת היחסים בכבוד ובהבנה. כאשר ישנם ילדים משותפים האינטרס ליישוב הסכסוך אף אמור להיות חזק יותר, במטרה לסייע בעדם לעבור את הליך הגירושין הכואב ממילא ללא צלקות מיותרות. התיאוריה במקרה זה, נכונה ככל שתהיה, אינה מספקת וזוגות רבים החווים את סיטואציית הפרידה ומתקשים לעשות את ההפרדה בין הצרכים והרצונות האובייקטיבים של שני בני הזוג לתחושות הזעם, הנקם והתסכול שהם מנת חלקם של רבים בסיטואציה המורכבת.

לימודי שיננות - זה פשוט... לחיות טוב!
מאמר חדש בנושא עששת וההשפעה של מאכלים שונים על היווצרותה ומניעתה
מאמר בנושא בריאות הפה וסוכרת
מאמר מרתק על אחד מתפקידי השיננית המרכזיים
נלחמות בשיניים: המאבק המקצועי של השינניות בישראל

קורס מטפלות | סייעות לגיל הרך | קורס סייעות | טיפול בהיפנוזה | שיננות | סייעות לרפואת שיניים | רישיון לרופא שיניים |

מזכירה רפואית | לימודי היפנוזה | אבחון הפרעות קשב וריכוז | קורס סייעות לרופאי שיניים | הרטבות לילה | חרדת בחינות | קורס דמיון מודרך | חרדת טיסות | קורס מזכירות משפטית | לימודי קוסמטיקאית בכירה | אתרים אחרים | השתלות שיניים | sitemap.xml

 


© כל הזכויות שמורות, המכללה למדעי הבריאות וההתנהגות  |  רח' הביל"ויים 42, רמת-גן, 52297  |  טלפון: 03-678811103-6788111  |  פקס: 03-6788113  | contact@hbsc-college.co.il

 

אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט