מיניות האישה במעגל החיים

המיניות הנשית הינה תחום מורכב, בין השאר, בשל העובדה שהיא משתנה תדיר ברמה היומיומית והחודשית כמו גם לאורך החיים. יש צורך להכיר את גוף האישה ולהיות מודעות להשלכות השינויים בו על רגשותיה, תפקודה, ויחסה לבן זוגה, למשפחתה, לעבודתה ולסביבתה.

 

כדי לענות על צורך זה, יזמה המכללה למדעי הבריאות וההתנהגות בשיתוף עם דר' דניאל דריי קורס מיוחד לנשים. קורס המעצים, מלמד ומדריך ברמה הפרקטית, המעשית, דרכים לנהל את מיניות האשה, הן בחיי הרווקות והן בחיי הנישואין.

 

נושאי הקורס

  • הכרות עם מעגל החיים הנשי: ילדות, גיל ההתבגרות, תחילת המיניות, זוגיות, אמהות, גיל המעבר וגיל הזהב
  •  דימוי הגוף והשפעתו על המיניות והזוגיות: התבגרות, הריון, הפרעות אכילה, ניתוחים כירורגיים ופלסטיים, והכול על אורגזמות
  • זוגיות: פערים בחשק המיני, בגידות, שחיקה, קנאה ותקשורת מינית
  • רצפת האגן אזור חשוב בגופך, תפקידו ותפקודו בחייך: הכרת ריצפת האגן, חיזוק רצפת האגן כחלק מזוגיות טובה, בעיות וכאבים בחדירה, תרגול מעשי של רצפת האגן
  • הגבר – הוראות הפעלה: איך לפתות, איך לגוון, מה גברים רוצים, מה מפחיד אותם, מהן הבעיות המיניות שלהם ואיך להיות מאהבת בלתי נשכחת

 

הקורס יכלול סדנה מעשית, בה יושם דגש על התכנים: הכרת הגוף ואהבתו, הגברת התנהגות אסרטיבית בקשר הגופני והמיני, טיפוח דימוי חיובי של הגוף לאחר לידה, טיפוח הקשר הזוגי הבלתי מילולי והגברת התשוקה.

 

מנהל אקדמי: דר' דניאל דריי, .M.D, רופא - סקסולוג ומטפל זוגי, ראש המחלקה ללימודי סקסולוגיה במכללה למדעי בריאות וההתנהגות.
מרצים: דר' דריי בשילוב טובי המרצים בתחום הבריאות המינית.

 

משך הקורס: 5 מפגשים בני 3 שעות כל אחד
 

 

לפרטים נוספים ולהרשמה לחצי כאן 

 לקבלת פרטים נוספים והרשמה התקשרו עכשיו - 03-6788111