מיניות וזוגיות לגילאי 50+

התקופה שלאחר גיל חמישים הינה תקופה חדשה ומלאת שינויים. זהו זמן לחשבון נפש, לבחון מחדש את חיינו ולקבל החלטה עדכנית כיצד אנו בוחרים לחיות בהמשך. תקופה זו מציינת מעבר לגיל בו האחריות על הבריאות, החיוניות והמיניות מוטלת עלינו. כדאי לטפל ולפתח את המיניות גם אחרי גיל 50. אם נעשה זאת, נזכה לשנים נפלאות רבות.

 

בגילאי 50+ אנחנו כבר מבוססים ומסודרים כלכלית, יש באפשרותנו לעשות דברים שתמיד רצינו, הילדים כבר יותר עצמאיים וכעת זה הזמן להשקיע בזוגיות. חשוב לדעת שאין גיל שמגביל את המיניות שלנו. להפך, מיניות טובה נובעת בעיקר מניסיון ובשלות רגשית. בנוסף, היכולת הנשית להגיע לסיפוק מיני גוברת עם השנים, עם ההכרות את הגוף ועם הגברת האינטימיות הזוגית.

 

המכללה חברה לדר' דניאל דריי, רופא - סקסולוג ומטפל זוגי, בכדי ליצור קורס ייחודי וראשון מסוגו, עם טובי המרצים בתחום הבריאות המינית והייעוץ הזוגי. הכל על סודות הזוגיות הטובה בגילאי 50+ ועל הדרכים הרפואיות החדישות ביותר לשמירת והחייאת מיניות בכל גיל ובכל מצב בריאותי. קורס עם חוכמת חיים, הנותן ידע וכלים פרקטיים ופשוטים לחיי אהבה טובים.

 

חוויה זוגית ומתנה נהדרת לעצמכם ולזוגיות שלכם.

 

הקורס מורכב מ-4 מפגשים. פגישה אחת משותפת. פגישה שנייה לנשים בלבד, פגישה שלישית לגברים בלבד (סודות לא מגלים...) ופגישה אחרונה משותפת שהיא סדנת תרגול מעשי לטיפוח הפרט, לאמפטיה ולאינטימיות הזוגית.

 

בין תכני הקורס: פערים בחשק המיני, בגידות, שחיקה, קנאה ותקשורת מינית. שינויים בחשק הגברי, להיות מאהבים מושלמים, בדיקת תוצאות בדיקת דם והמלצות אינדיבידואליות, לימוד מסאז' הדדי, קשוב ותומך לגוף כולו.

 

מנהל אקדמי: דר' דניאל דריי, רופא - סקסולוג ומטפל זוגי

משך הקורס: 4 מפגשים, 3 שעות כל מפגש, בשעות הערב

 

לפרטים נוספים ולהרשמה לחץ/י כאן

לקבלת פרטים נוספים והרשמה התקשרו עכשיו - 03-6788111